اهداف آموزشی

موسسه فرهنگی و هنری سفید با مجوز از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره های مهارت آموزی و درسی را تحت سیستم آموزشی  برگزار می نماید. این مؤسسه به عنوان اولین مرکز تخصصی در آموزش موسیقی و هنر و … در اسلامشهر از سال ۱۳۷۹ و با فراهم نمودن محیطی آکادمیک و پرنشاط برای زبان‌آموزان ایرانی سعی در ارائه‌ی خدمات آموزشی مطلوب به کلیه‌ی علاقه‌مندان نموده است.
از برنامه‌ها و اهداف مهم ما می‌توان به این موارد اشاره کرد: طراحی و برگزاری جدیدترین دوره‌های آموزشی همگام با جدیدترین سیستم‌های آموزشی در دنیا، استانداردسازی کلاس‌های آموزشی منطبق با روال و محتوای علمیِ مؤسسات، دانشسراها و دانشگاه‌های رسمی دنیا خ، ارزیابی دقیق و صحیح سطح زبانیِ پیش و پس از برگزاری دوره‌ها.
دوره‌ها و نحوه‌ی برگزاری آنها به گونه‌ای متنوع طراحی شده که هر فردی بر اساس زمان دلخواه خود و نیز هدفی که دنبال می‌کند بتواند در آنها شرکت نماید. شما می‌توانید از دوره‌های فشرده‌ی زوج یا فرد گرفته تا دوره‌های ویژه‌ی تک روزه‌ی پنجشنبه یا جمعه یکی را به دلخواه برگزینید و به مطلوب خود در برنامه‌ریزی زمانی شخصی برسید.
دیگر خواست مشترک تیم مدیریتی ، برنامه‌ریزی و انسجام آموزشی برای تک‌تک زبان‌آموزان و نیز ارائه‌ی کیفیت مطلوب در نحوه‌ی برگزاری دوره‌ها با انتخاب مناسب اساتید و مدرسین است.
ساختمان مرکزی ما در یکی از پرترددترین خیابانهای منطقه (باغ فیض) و نیز دسترسی آسان به بزرگراه واقع شده است.