آموزش رایگان زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی: Teaching Englishفراگیری زبان انگلیسی امروزه در هر کشوربه صورت یک ضرورت و امر اجتناب ناپذیری برای همه اقشار از جمله دانشجویان، دانش آموزان، کاربران اینترنت، افرادیکه به نوعی با تجارت خارجی در ارتباط می باشند و به خصوص قشر فرهیخته آن جامعه در آمده است زیرا برای افزودن بر دانسته ها، معلومات و دانش های جدید نیاز مبرم به مطالعه ی متون و منابع خارجی روز به روزضرورت خود را بیشتر نمایان می سازد.
در این راستا وب سایت آسان زبان مفتخر است که با بهره گیری ازموفقترین و کاربردی ترین متدها و روش های نوین آموزش زبان انگلیسی، اقدام به آموزش این زبان به صورت آنلاین نموده است. امیدواریم این مجموعه ی آموزشی مفید، متنوع و کاربردی بتواند عموم فراگیران و علاقمندان این زبان بین المللی که هدفشان همانا یادگیری کامل این زبان و استفاده از آن در تمامی ابعاد زندگی اشان می باشد را به سر منزل مقصود رهنمون سازد.
این مجموعه ی کامل آموزشی شامل مباحث دستور زبان، واژگان، تلفظ، مکالمه، نگارش، خواندن، آموزش اصطلاحات و ضرب المثل، ارائه ی آزمون های طبقه بندی شده و هدف دار در پایان هر مبحث درسی با استفاده از شیوه های مدرن و جذاب می باشد. مطالب ارائه شده در این مجموعه برای سطوح مختلف آموزشی از سطح مقدماتی تا پیشرفته طراحی و پیش بینی شده است.
به زبان آموزان عزیز این اطمینان داده می شود که با مطالعه دقیق و پیگیری این مجموعه و تعمق در مضامین آن از سطح و پایه ی بسیار عالی و قابل قبول بر خوردارشده و درصد و میزان موفقیت خود را بطور چشمگیری بهبود خواهند بخشید.
ضمناً فراگیران می توانند طی مراحل آموزش از طریق گزینه ی ارتباط با ما مشکلات و سؤالات آموزشی خود را مطرح نموده و منتظر دریافت پاسخ، ارائه طریق و توصیه های لازم و مفید از جانب مشاورین ما باشند.

عنوانTitle
گرامر زبان انگلیسیGrammar
واژگانVocabulary
تلفظPronunciation
مکالمهConversation
نگارشWriting
خواندنReading
آزمونTesting
ضرب المثلProverb